Rock music!
Postanite clan rock fourma
Rock music!
Postanite clan rock fourma
Rock music!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeRock forum portLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zelim da me pamtite po...?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Chris
Spamer i rock'n'roll master
Spamer i rock'n'roll master
Chris


Number of posts : 3801
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Saa moj Vladisav zauvek...
Registration date : 2008-06-10

Zelim da me pamtite po...? Empty
PostSubject: Zelim da me pamtite po...?   Zelim da me pamtite po...? I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 5:58 pm

Po cemu zelite da vas pamte vasi prijatelji, poznanici, porodica?
Back to top Go down
Mrs. Harry

Mrs. Harry


Number of posts : 60
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : street of dreams...
Registration date : 2009-10-21

Zelim da me pamtite po...? Empty
PostSubject: Re: Zelim da me pamtite po...?   Zelim da me pamtite po...? I_icon_minitimeSun Oct 25, 2009 1:07 am

Volela bih da me ljudi pamte po pozitivnosti, savetima i pomoći koju sam im pružila. Nisam nametljiva, ali bih pomogla svakome ako vidim da mu je pomoć potrebna. Nisam se nikada trudila da budem popularna, niti da kopiram nekoga, a novac mi skoro ništa ne predstavlja. Valjda me zato ljudi vole... Možda sam naizgled i flegmatična osoba, ali ko me zna - zna me...
Back to top Go down
RockstaR
Admin
Admin
RockstaR


Number of posts : 2862
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Boulevard Of The Broken Dreams
Registration date : 2008-08-09

Zelim da me pamtite po...? Empty
PostSubject: Re: Zelim da me pamtite po...?   Zelim da me pamtite po...? I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 11:04 pm

Kad srušimo mostove i kada spustimo mačeve,poželim da su naše igre,ratne igre bar malo nežnije.
Osjećala je miris njegove kose i posmatrala ga dok spava.Razmišljala je.Šta ju je tjeralo da još uvijek bude tu gdje jeste?Zbog čega je još uvijek tu sa njim,šta je vuče?Ništa,a opet je bilo nešto.
Ljubav?
Ne.
Voljela ga je,nije mogla to da porekne.Niti je željela.Ali jednom.Jednom davno,kada su mislili da je čitav svijet njihov,da mogu da budu zajedno zauvijek,da prepreke ne postoje.O,kako su samo glupi bili.I to je shvatila.Možda prekasno.
Voljela ga je.Ali je i patila.Nije to bilo to što je ona željela.Gledajući ga sad,sjećala se koliko ju je puta njegova riječ vrijedjala,koliko se puta pitala šta joj je sve to trebalo.Ali nije mogla nazad.Tada je još uvijek bila u začaranom krugu.Krugu koji je on stvorio oko nje.I nije bilo izlaza.Sada je shvatala da ju je ta ljubav i opsesija činila zatvorenicom tog kruga.Sam izlazak je od nje zavisio.
I izašla je.Znala je da više ne osjeća ništa.I da od svega zapravo nije ostalo ništa.
...i nije važno ko počinje,uvek na kraju ćutimo...kad mnogo toga treba reći,a nema reči,reči za istinu...
Nije ga voljela.Ne.Voljela je to što je on voli.
I teško je to sebi priznala,jer je zvučalo krajnje sebično,odvratno.Ali istinito.
Sada je ona diktirala igru.Kada osjećaji ne umiješaju prste,mnogo je lakše.
I zadivljujuće je kako se muškarci bacaju pod noge kad shvate da ne mogu da manipulišu.
I to je iskoristila.
Dozvoljavala mu je da misli kako je ima u šaci,a zapravo je on bio taj koji je predstavljao marionetu u njenim rukama.
Ali nije sada vidjela ništa zanimljivo u tome.Samo je shvatila koliko neko može da pogazi sebe.I to joj je bilo odvratno.Teško je mogla da povjeruje da je to taj čovjek.Čovjek kome je htjela dati sve.
Dobro,na kraju svega,možda se i ona nisko spustila.Niže nego što joj to njen ponos dozvoljava.Ali toliko koliko se ona spustila,on se nikad neće podići.I to je činilo da se osjeća superiornom.
On joj sada ne predstavlja ništa.Zašto trošiti minimum bilo čega na njega?
...nek' sada ratne igre prestanu,jer više ničeg nema u tebi...u meni...u mome srcu kiše padaju...u duši veju crni snegovi...
[color=red]Ustala je,obukla se i zatvorila vrata za sobom.


Last edited by RockstaR on Sun Jan 24, 2010 3:05 pm; edited 4 times in total
Back to top Go down
Mrs. Harry

Mrs. Harry


Number of posts : 60
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : street of dreams...
Registration date : 2009-10-21

Zelim da me pamtite po...? Empty
PostSubject: Re: Zelim da me pamtite po...?   Zelim da me pamtite po...? I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 11:38 pm

[quote="RockstaR"]Kad srušimo mostove i kada spustimo mačeve,poželim da su naše igre,ratne igre bar malo nežnije.
Osjećala je miris njegove kose i posmatrala ga dok spava.Razmišljala je.Šta ju je tjeralo da još uvijek bude tu gdje jeste?Zbog čega je još uvijek tu sa njim,šta je vuče?Ništa,a opet je bilo nešto.
Ljubav?
Ne.
Voljela ga je,nije mogla to da porekne.Niti je željela.Ali jednom.Jednom davno,kada su mislili da je čitav svijet njihov,da mogu da budu zajedno zauvijek,da prepreke ne postoje.O,kako su samo glupi bili.I to je shvatila.Možda prekasno.
Voljela ga je.Ali je i patila.Nije to bilo to što je ona željela.Gledajući ga sad,sjećala se koliko ju je puta njegova riječ vrijedjala,koliko se puta pitala šta joj je sve to trebalo.Ali nije mogla nazad.Tada je još uvijek bila u začaranom krugu.Krugu koji je on stvorio oko nje.I nije bilo izlaza.Sada je shvatala da ju je ta ljubav i opsesija činila zatvorenicom tog kruga.Sam izlazak je od nje zavisio.
I izašla je.Znala je da više ne osjeća ništa.I da od svega zapravo nije ostalo ništa.
...i nije važno ko počinje,uvek na kraju ćutimo...kad mnogo toga treba reći,a nema reči,reči za istinu...
Nije ga voljela.Ne.Voljela je to što je on voli.
I teško je to sebi priznala,jer je zvučalo krajnje sebično,odvratno.Ali istinito.
Sada je ona diktirala igru.Kada osjećaji ne umiješaju prste,mnogo je lakše.
I zadivljujuće je kako se muškarci bacaju pod noge kad shvate da ne mogu da manipulišu.
I to je iskoristila.
Dozvoljavala mu je da misli kako je ima u šaci,a zapravo je on bio taj koji je predstavljao marionetu u njenim rukama.
Ali nije sada vidjela ništa zanimljivo u tome.Samo je shvatila koliko neko može da pogazi sebe.I to joj je bilo odvratno.Teško je mogla da povjeruje da je to taj čovjek.Čovjek kome je htjela dati sve.
Dobro,na kraju svega,možda se i ona nisko spustila.Niže nego što joj to njen ponos dozvoljava.Ali toliko koliko se ona spustila,on se nikad neće podići.I to je činilo da se osjeća superiornom.
On joj sada ne predstavlja ništa.Zašto trošiti minimum bilo čega na njega?
...nek' sada ratne igre prestanu,jer više ničeg nema u tebi...u meni...u mome srcu kiše padaju...u duši veju crni snegovi...
Ustala je,obukla se i zatvorila vrata za sobom.


jaoooooooooooooooooooooo,nemam reci,kao da sam ja ta osoba,a D je on.........tolikog podudaranja jbt.....vidis sta ti emocije rade od zivota,il ga uljepsaju ili ti ga tako zakomplikuju da se jedva izvuces iz toga.....prvo zdrav razum,a ako je slobodan put mogu i emocije da dođu na red...... amin[/quote]

E, sad sam se šokirala. No comment Hebote, ovo kao da je i mene neko opisivao... Mene i jednu moju ljubav.
A za ovu poslednju rečenicu - skidam kapu. amin
Back to top Go down
Chris
Spamer i rock'n'roll master
Spamer i rock'n'roll master
Chris


Number of posts : 3801
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Saa moj Vladisav zauvek...
Registration date : 2008-06-10

Zelim da me pamtite po...? Empty
PostSubject: Re: Zelim da me pamtite po...?   Zelim da me pamtite po...? I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 7:24 pm

Auuuu, ja sam se pronasla u onom tekstu...

@Tema: Volela bih da me pamte kao ludu osobu koja je uvek svima pomogla. Kratko i jasno.
Back to top Go down
RockstaR
Admin
Admin
RockstaR


Number of posts : 2862
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Boulevard Of The Broken Dreams
Registration date : 2008-08-09

Zelim da me pamtite po...? Empty
PostSubject: Re: Zelim da me pamtite po...?   Zelim da me pamtite po...? I_icon_minitimeSun Nov 08, 2009 10:34 pm

msm da zelim da me pamte kao crazy kakva i jesam,ludu i sasavu....spremnu pomoci svakom,punu ljubavi koju je uspela s nekim i da podeli..... Very Happy kratko jasno
Back to top Go down
Alle

Alle


Number of posts : 13
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Ne treba mi bager.Imam svoje reci koje ruse i zidove !
Registration date : 2008-09-25

Zelim da me pamtite po...? Empty
PostSubject: Re: Zelim da me pamtite po...?   Zelim da me pamtite po...? I_icon_minitimeWed Nov 11, 2009 3:04 am

paaaaaaaaaaaaa....................ja bih volela da me ljudi pamte po mom osmehu..jer volim da se smejem..mojoj dobroti ,plemenitosti..uzivanju u drustvu kada su sa mnom..po mojoj neizmernoj ljubavi koju sam u stanju da poklonim nekome do koga mi je zaista stalo..i to je otprilike to.. :)
Back to top Go down
InsaNe_DaleFan
Urednik
Urednik
InsaNe_DaleFan


Number of posts : 921
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : BG-Dorcol
Registration date : 2008-08-11

Zelim da me pamtite po...? Empty
PostSubject: Re: Zelim da me pamtite po...?   Zelim da me pamtite po...? I_icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:47 am

Damjan Ristic
Back to top Go down
Sponsored content





Zelim da me pamtite po...? Empty
PostSubject: Re: Zelim da me pamtite po...?   Zelim da me pamtite po...? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Zelim da me pamtite po...?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rock music! :: Rock muzika OFF :: Pricaonica-
Jump to: